Moskitiery kołnierzowe
Moskitiery drzwiowe
Moskitiery przesuwne

Moskitiery kołnierzowe

Moskitiery ramkowe stanowią skuteczną ochronę przed owadami, którą w bezinwazyjny sposób montuje się do futryny okiennej. Ich obecność w oknach ma ponadto wpływ na wzrost bezpieczeństwa zwierząt i dzieci. Moskitiery ramkowe polecamy montować wczesną wiosną, dzięki swojej trwałości, posłużą do końca lata. Wyposażone są w aluminiowe profile dostępnych w kolorach – białym, brązowym ciemnym i czekoladowym, złotym dębię, antracycie, winchester, orzechu i mahonia. Siatka wykonana została z trudnopalnego włókna szklanego.

Galeria

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe przeznaczone są do montażu w drzwiach balkonowych i tarasowych, często użytkowanych w okresie wiosenno-letnim. Posiadają zawiasy z domykaniem, co pozwala na ich łatwe zamykanie i otwieranie. Moskitiery drzwiowe w dolnej części posiadają standardowy „odkopnik”. Siatkę moskitiery wykonano z włókna szklanego o właściwościach trudnopalnych, istnieje również możliwość zastosowania siatki przeciwpyłkowej i montażu przejścia dla zwierząt. Moskitiery drzwiowe posiadają ramę z aluminiowych profili w różnych wariantach kolorystycznych.

Galeria

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne polecamy do szerokich drzwi balkonowych i tarasowych, dużych przeszklonych wnęk, ogrodów zimowych i witryn. Przemieszczają się po prowadnicach, na rolkach jezdnych odpornych na ścieranie. Moskitiery przesuwne dostępne są w opcji jedno- lub dwuskrzydłowej. Wyposażone zostały w siatkę z włókna szklanego, a profile wykonano z aluminium. Polecane w celu ochrony wnętrza przed owadami i insektami, szczególnie w okresie wiosenno-letnim.

Galeria