DREW-DOM

Zaufaj doświadczeniu !

Firma Drew-Dom istnieje na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Początki firmy to działalność handlowa w zakresie dystrybucji okien oraz drzwi. Wraz z rozwojem firmy sukcesywnie zaczęto rozbudowywać ofertę o kolejne grupy asortymentowe oraz usługi. Obecnie jesteśmy jednym z największych lokalnych dystrybutorów okien PCV, drzwi oraz parapetów.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i sukcesywnemu rozwojowi staliśmy się solidnym partnerem zarówno dla wielu klientów indywidualnych jak i firm budowlanych. To wszystko jest efektem naszej polityki firmy, która zakłada, że zadowolenie klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług są priorytetem w naszej działalości.

Szeroka gama produktów

Wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym pozwoliło nam rozszerzyć działalność i podjąć współpracę z największymi i najbardziej znanymi markami. W naszej ofercie znajduje się ponad 8000 stałych pozycji asortymentowych, dzięki którym możemy zaspokajać potrzeby wszystkich naszych klientów – nawet tych najbardziej wymagających.

Własna ekipa monterska

Jako iż reprezentujemy branżę wymagającą specjalistycznego montażu produków, dysponujemy własną ekipą monterską, składającą się z wykwalifikowanych i doskonale przeszkolonych ludzi. Ponadto wszelkie materiały dostarczamy własnymi środkami transportu, co znacznie skraca i poziom kosztu obsługi.

Wszelkie kalkulacje

Budujesz? Remontujesz? Dobrze trafiłeś. Decydując się na wybór naszej oferty możesz liczyć na bezpłatną wycenę materiału potrzebnego do wykonania wszelkich prac związanych z montażem i zakupem naszych produktów. Chętnie pomożemy Ci w doborze materiałów, aby Twój zaplanowany budżet wystarczył na pokrycie wszystkich kosztów.

Niezbędne pomiary

Umów się z nami na pomiary Twojego pomieszczenia. Nasi fachowcy dzięki swojemu doświadczeniu szybko i sprawdznie uzyskają wszystkie niezbędne długości, wysokości i szerokości, a nasza wykwalifikowana kadra handlowców dobierze najlepsze i najorzystniejsze cenowo materiały, aby Twoj dom funkcjonował ergonomicznie oraz znakomicie się prezentował.